Radosť z angličtiny...

bolo vidieť na otvorenej hodine v triede 3.C, ktorej sa zúčastnili pani učiteľky anglického jazyka a aj vedenie našej školy.

Pani učiteľka Z. Artimová viedla hodinu s množstvom rôznych druhov aktivít, kde si žiaci hravou formou precvičili svoje schopnosti.  Zopakovali si slovesá,  aj si  zacvičili. Tvorili vety, zahádzali si kockou a plnili rôzne úlohy pri ktorých neustále komunikovali v anglickom jazyku.

Napísali si diktát, nie však obyčajný ale plný zábavy a pohybu. Počas celej hodiny p. učiteľka deti neustále motivovala a povzbudzovala. Žiaci boli aktívni a bolo vidieť, že z hodiny aj anglického jazyka mali radosť.

Počas hodiny sme mohli vidieť ako si žiaci precvičili všetky zložky jazyka (čítanie, písanie, počúvanie aj hovorenie). Pani učiteľka na hodine využila aktivity a vyučovacie metódy, ktoré získala počas odborného kurzu vo Veľkej Británii a to v rámci projektu vzdelávania zamestnancov základných škôl  Erasmus +. Hodina bola pre všetkých zúčastnených učiteľov prínosom.