Súťaž DOMESTOS pre školy

Od 15. 9. do 16. 11. 2014 bude naša škola  súťažiť  v hre DOMESTOS PRE SKOLY – info www.domestospreskoly.sk - o financie na obnovu toaliet.

Každých 14 dní budeme plniť aktivitu s Vašimi deťmi a nahrávať fotografie plnenia. Úlohy pomôžu deťom  pri premene toaliet. Za splnenú aktivitu škola získa 100 bodov. Pre splnenie je nutné nahrať aspoň 1 fotografiu dokumentujúcu priebeh aktivity a premenu toaliet – to je našou úlohou spolu s Vašimi deťmi.

Ďalšie body škola môže  získať od Vás -  rodičov, nahrávaním  účtenky z nákupu produktov Domestos a hlasovaním za fotografie - aktivitu pre našu školu.  Nahrávať účtenky môže aj škola (pošlite účtenku po dieťati, oskenujeme ju a vrátime späť). Za jeden produkt Domestos na správne nahratej účtenke získa škola 1 bod.

Hlasovaním za fotografiu splnenej úlohy môžete pomôcť hlavne Vy. Stačí sa zaregistrovať a kliknúť na fotografiu, ktorú tam vloží naša škola. Za označenie našej fotografie dostaneme 1. Bod.

Prvé 2 základné školy získajú 8 000 Eur, 2 materské školy 4 000 Eur. Ďalších 100 škol a škôlok získa produkty Domestos na rok zadarmo.

My chceme aby Vaše deti mali pekné toalety!

Ďakujeme za vašu podporu.