Golf

V dňoch 4. – 8. júna sme sa žiaci 9.A ZŠ Rajčianska zúčastnili golfového výcviku na Súkromnom slovanskom gymnáziu Žitavská 1. Väčšina z nás s golfom nemala žiadne skúsenosti, preto bol náš prvý deň náročný. Zistili sme, že golf nie je jednoduchý šport.  Tréneri z gymnázia, ktorí nás učili, museli mať s nami veľa trpezlivosti, pretože nepodarených úderov a minutých jamiek bolo nespočetne veľa. O to viac nám každá padnutá loptička do jamky spôsobila úprimnú radosť. Našťastie nikto žiadny vážny úraz neutrpel, aj keď golfové palice občas len tak-tak míňali hlavy spoluhráčov. Bolo vidno, že sme sa každým dňom zlepšovali. Napriek veľkým horúčavám sme si golf užili a mnohí z nás možno objavili skrytý talent.

Ďakujeme za pekný zážitok.

Stela Procházková, 9.A

Fotogaleria: