• Rajčianska 3 - B R A T I S L A V A

Úvod Zamestnanci Plán práce Organizácia šk. roku Naše aktivity Školský poriadok Výchovný program Krúžková činnosť Na stránky školy Archív stránok ŠKD

Karneval v ŠKD

Dňa 11.2.1016 sme pre deti školského klubu zorganizovali  v spolupráci s CK Azad karneval.

Deti sa  po skončení vyučovania  prezliekli do masiek a netrpezlivo čakali, kedy to už začne.

O 14.00 sa stretli všetky masky pri šatniach a vybrali sa do telocvične, kde na nich už čakal moderátor z Azadu so svojimi pomocníkmi, maskotmi myšiakom  a kocúrom.

Deti po privítaní urobili veľký kruh a začala sa veľká prezentácia masiek. Maskoti si vyberali najkrajšie, najkreatívnejšie masky. Po prezentácii si deti zasúťažili a to v tanci s balónom vo dvojiciach, v puknutí balóna, driblovaním futbalovej lopty na nohe. Víťazi boli odmeňovaní lízankami. Medzi súťažami si deti zatancovali a na konci bolo vyhodnotenie masiek.

Štyri  najkreatívnejšie masky , (Príroda, slimák, autíčko a Pipi dlhá pančucha) dostali okrem sladkej odmeny aj vecnú cenu.

Koniec karnevalu ukončil  cukríkový dážď. Po ňom sa masky odobrali do svojich oddelení.