BENITIM - Zážitkové kurzy na ZŠ Rajčianska

ŠPORTmaniak - šport pre začiatočníkov, 6-9 rokov

multišportový kurz pre deti

Dieťa si môže tréning nakombinovať s ktorýmkoľvek z ďalších ponúkaných tréningov.

Jedinenčný a zážitkový Kurz ŠPORTmaniak hľadá pre každé dieťa najvhodnejšiu formu športovania Počas roka dieťa trénuje dieťa niekoľko s cieľom spoznať ich a rozhodnúť sa  neskôr pre ten najvyhovujúcejší.

Trénujeme: GYMNASTIKA, ATLETIKA, FLORBAL, KIN BALL, TENIS, ŠERM, BEDMINTON, DODGEBAL, BASKETBAL, FUTBAL, BEDMINTON, PING PONG, HÁDZANÁ….

Výsledkom tréningov je nadobudnutie zručnosti v jednotlivých športoch, zlepšenie kondície / posilnenie / koordinácie / správne držania tela / radosť z pohybu. Učasť na súťaži ŠPORTmaniak CUP. Na konci programu rodičia obdržia ŠPORTOVÝ PROFIL dieťaťa s odporúčaniami, aký šport je pre dieťa vhodný. Zabezpečujeme  všetky pomôcky, diplomy, medaile.

tel: 0902 300 745

25€. Prvý tréning bezplatný.

Tréningy: UTO - 14:00 - 15:00 hod - malá telocvičňa

ŠPORTmaniak TEEN age - chlapci a dievčatá 10-14 rokov

Buď IN  a dostaň svoje telo pod kontrolu, naber kondičku, spevni sa, zaži kopec zábavy na tréningoch so svojimi priateľmi a kvalitnými trénermi. PARKOURE (práca s vlastným telom / akrobacia), POSILŇOVANIE, KONDÍCIA, KIN-BALL, FUTBAL, BASEBALL…

Miesto:  malá telocvičňa školy

tel: 0902 300 745

Kurzovné: 1x týždenne 60 minút - 15 tréningov za polrok / 40€. Prvý tréning bezplatný.

Tréningy: UTO - 15:00 - 16:00 hod - malá telocvičňa

FLORBAL - chlapci a dievčatá 6 - 8 rokov, 9 - 11 rokov, 12 - 15 rokov;

Úrovne: začiatočníci / mierne pokročilí

Obsah tréningov: herné činnosti jednotlivcov: vedenie lopty, prihrávky o stenu, streľba na bránu, prihrávky so spoluhráčom, streľba na bránu, rôzne herné situácie. Nájazdy a floorballové hry a samotná hra podľa pravidiel, zápasy. Na konci roka rodičia obdržia odporúčania o možnom smerovaní dieťaťa. Ako doplnok k florbalovému tréningu odporúčame všestranný gymnasticko - atletický tréning z programu ŠPORTmaniak.

Miesto:  veľká telocvičňa školy

tel: 0902 300 745

Kurzovné: 1x týždenne 60 minút - 15 tréningov za polrok /polrok / platby: 20€ + 4 x 25€.

Prvý tréning bezplatný.

Tréningy: ŠTV - 15:00 - 16:00 hod - veľká telocvičňa

BEDMINTON - chlapci a dievčatá  6 - 12 rokov;

Úrovne: začiatočníci / mierne pokročilí

Dieťa si môže tréning nakombinovať s ktorým koľvek z ďalších ponúkaných tréningov

Obsah tréningov: pravidlá hry, správna technika držania rakety, podanie zhora i zdola, prihrávky so spoluhráčom, vytvoria rekord v počte prihrávok, hra cez sieť 2 na 2 aj 1 na 1, pohyb na ihrisku, backhandové údery, smeče, miniturnaje dvojíc a sólo hráčov. Ako doplnok k futbalovému tréningu odporúčame všestranný gymnasticko - atletický tréning z programu ŠPORTmaniak.

Miesto:  veľká telocvičňa školy

tel: 0902 300 745

Kurzovné: 1x týždenne 60 minút - 15 tréningov / polrok / platby: 20€ + 4 x 25€.

Prvý tréning bezplatný.

Tréningy: ŠTV - 14:00 - 15:00 hod -  veľká telocvičňa