Ocenenie najúspešnejších žiakov školy za školský rok 2015/2016 na ZŠ Rajčianska

Aj v tento školský rok sme ocenili najúspešnejších žiakov našej školy. Nakoľko sa žiaci zapájajú do mnohých súťaží, motivujeme ich k úspešnosti aj vyhlásením najšikovnejšieho žiaka v danom školskom roku. Niektorí žiaci boli úspešní vo viacerých súťažiach a niektorí zabodovali aj v okresných, krajských ale aj v celoslovenských súťažiach. Bolo veľmi ťažké pre vyučujúcich určiť len tých najúspešnejších. Spomedzi 32 ocenených  žiakov, ktorí boli úspešní či už v športe, v prednese,   v prírodných vedách v matematike,... boli najviac ohodnotené dve žiačky :

Jančušová Marianna žiačka 8.B triedy  za   2. miesto v okresnom kole matematickej olympiády, riešenie dejepisnej olympiády, biologickej olympiády úspešné riešenie Klokana.

Mičáňová Tatiana žiačka 5.C triedy  za 2. miesto v okresnom kole matematickej olympiády, 100% v Klokanovi, 1. miesto v okresnom a  krajskom kole v Slávikovi Slovenska a postup na celoslovenskú súťaž Slávika Slovenska, úspešná riešiteľka geografickej olympiády v okresnom kole.

Všetci 32 ocenení žiaci dostali pekné vecné ceny a spomínané dve žiačky boli ocenené hodnotnými cenami za čo ďakujeme OZ Rajčianska.

Veríme, že aj takáto motivácia a ohodnotenie žiakov prispeje k ich úspešnosti v budúcich rokoch.

PaedDr. Tatiana Mičáňová

ZŠ Rajčianska