8 Základná škola Rajčianska 3 v Bratislave organizuje

Rimini - Bellaria 2013

gatteo-plaz

Milí žiaci,

už premýšľate nad krásnym slnečným letom?  Poďte si s nami oddýchnuť na slnkom zaliate pláže v Rimini!

Jedným zo známych letovísk je aj Bellaria- Igea Marina, kam Vás tento rok pozývame.

Kto má rád slnko, pláže, vôňu mora a život po taliansky – to je správna ponuka.

Ubytovanie: Hotel Paper Moon sa nachádza v centre  Igea Marina , vzdialenosť od mora cca 50 m.

Na troch poschodiach s výťahom ponúka hotel dvoj - až štvorlôžkové izby, každá s vlastným príslušenstvom a balkónom, klimatizovanú jedáleň, bar, halu, TV miestnosť a posedenie na terase pred hotelom.

K hotelu patrí súkromná pláž, vybavená sprchami a prezliekárňou. Každej izbe prináleží slnečník a dve lehátka. Na pláži sú ihriská pre plážový volejbal, futbal, streetbasket, trampolína, preliezačky a šmykľavka pre menšie deti. Na bezpečnosť na pláži dozerá plavčík.

Stravovanie: Obľúbená talianska kuchyňa, plná penzia: raňajky (pečivo, syr, saláma, džem, kakao, čaj, káva), obedy a večere s dvomi chodmi, minerálna voda voľne k dispozícii. Možnosť zakúpiť aj ďalšie nápoje. K obedu sa podáva tiež dezert alebo ovocie.

Stravu pripravuje taliansky kuchár s použitím čerstvých surovín z miestnej ponuky. Stravovanie začína večerou v deň príchodu, končí v deň odchodu obedom a balíčkom na cestu.

Doprava: moderným klimatizovaným autobusom z Bratislavy. Odchod je v piatok večer (orientačne 20.00 hod), návrat v nedeľu ráno. Miesto a čas pristavenia autobusu bude upresnené v pokynoch zasielaných pred odchodom na pobyt.

Fakultatívne výlety: zábavné parky - Mirabilandia, Taliansko v miniatúre, aquapark, delfinárium, plavby spojené s rybačkou a ochutnávkou rybích špecialít, návšteva historického San Marina sú zárukou bohatých zážitkov. Fakultatívne výlety - podľa vlastného výberu, ceny podľa aktuálneho cenníka priamo na mieste.

GenerateThumbnail_1

Termín:                          5.7.2013 - 14.7.2013

Cena:                            385,- €

V cene je zahrnuté 7x ubytovanie s plnou penziou, balíček na cestu, plážový servis, využívanie športovísk na pláži, pedagogický dozor, taliansky hovoriaci delegát, komplexné cestovné poistenie 11€ / turnus (komplexný balík – liečebné náklady, úraz, storno zájazdu, poistenie batožiny), poistenie CK proti insolventnosti, DPH, doprava luxusným klimatizovaným autobusom.

Kontakt: 02/45 242 962,   Mgr. Ňukovičová J.,   Mgr. Neštická R.,   Klčová Ľ.