Ešte netancuješ? Začni s nami!

obrazok

Naše deti – naša budúcnosť, alebo kto sa hrá, ten nehnevá...Na ZŠ Rajčianska 3v Bratislave to dobre vedia a majú to perfektne vymyslené. Pýtate sa ako? Jednoducho – tancujú!

Vždy v pondelok a v stredu, keď skončí 6. hodina, počuť detský šum a neustále sa dohadovanie, koľko je hodín. To sa už dievčatá takmer zo všetkých ročníkov ponáhľajú na svoj tréning pod vedením tanečnej lektorky a zakladateľky tanečno pohybového štúdia GAIA Mgr. Petry Nadányiovej.obrazok
Usilovne trénujú, zdokonaľujú sa v tanečných technikách, naťahujú a vykrúcajú sa a tvoria jedinečné tanečné choreografie, vždy nové a plné originality, ktoré potom prezentujú na vystúpeniach a súťažiach. Zlato zatiaľ nevybojovali, ale cenné skúsenosti zbierajú. Ich konkurencia sa môže začať obávať :) . Aj najmladšie dievčatá, prváčky, už majú za sebou niekoľko vystúpení a veľkú tanečnú súťaž! A chystajú sa na ďaľšie - v máji do Malaciek, v júni do Senca a popri tom filmujú svoje vlastné tanečné videodenníky, aby aj rodičia mohli nahliadnuť, čo sa deje na tréningoch.
Plány do budúcna majú smelé – byť najlepšími! Ich tanečná rodina sa rozrastá každým mesiacom a vždy sa spolu tešia na nové výzvy.
Ak ste ich nemali možnosť vidieť v akcii, poslednou šancou v tomto školskom roku bude ich slávnostný Galavečer v júni, plný tanca a prekvapení.

Tanečno pohybové štúdio GAIA pôsobí vo viacerých mestských častiach Bratislavy a vyučuje deti už od 2 rokov. Ponúka kvalitu, plnohodnotne strávený voľný čas detí a samozrejme aj aktivity mimo tréningov ako sú plánované spoločné opekačky, stretnutia či letný tanečný tábor.
Je to jednoducho rodina, do ktorej môžete patriť aj VY!

FOTO: