Štvrtáci zo ZŠ Rajčianska vybojovali na turnaji vo vybíjanej BRONZ

Dňa 8. 10. 2014 sa členovia záujmového útvaru LOPTOVÉ  HRY pre 3. - 4. ročník, ktorý už štvrtý školský rok pracuje na našej škole pod vedením vychovávateľky Viery  Jurkovičovej, zúčastnili turnaja vo vybíjanej žiakov základných škôl mesta Bratislava.

Každoročne ho organizuje Športový klub polície v ŠH Domu športu na Junáckej ulici v rámci projektu Športom za duševné zdravie detí.

Za účasti 18 družstiev sa hralo v štyroch skupinách systémom „každý s každým“.

Naši chlapci a dievčatá si počínali od začiatku výborne, keď v skupine bez zaváhania zdolali všetkých štyroch súperov vrátane ZŠ Dubová, ktorá sa neskôr stala konečným  víťazom celého turnaja.

Do ďalších zápasov o umiestnenie postupovali ako víťaz skupiny „B“.

Po nasledujúcich dvoch víťazstvách nad ZŠ Gessayova (8 : 0) a ZŠ M. Hodžu (9 : 0), ale aj jednej nešťastnej prehre so ZŠ Dubová (1 : 5), sa naše deti umiestnili na krásnom medailovom
III. mieste.

ZŠ RAJČIANSKA  REPREZENTOVALI :

Andrej Valachovič 4.A,  Juraj Čermák 4.A,  Tomáš Janečka 4.A,  Oliver Dzilský 4.A,

Roman Šarman 4.C,  Olívia Kelemenová 4.A,  Júlia Danisová 4.A,  Filip Murgáč 4.A, Natália Navračičová 4.A,  Michal Šusta 4.A,  Jasmína Okanovičová 4.B,

Vanessa Tongeľová 3.B,  Juraj Pekár 4.A

SRDEČNE  BLAHOŽELÁME !!!