Návrat Nemecky s fantáziou Naše sny Susedia a priatelia Zvieratká Mier Čítanie je pekné Chemický projekt Nasledujme Dunaj
PROJEKTY ŠKOLY

eTWINNING - Komunita európskych škôl

Bezplatné a bezpečné prostredie pre učiteľov a žiakov ktoré im umožňuje spájať sa, budovať kolaboratívne projekty a zdieľať nápady v rámci Európy.

Portál eTwinning (www.etwinning.net), prostredníctvom ktorého môžu zapojené školy spolu komunikovať, predstavuje hlavný pracovný priestor na realizáciu programu. Je prístupný v 25 jazykoch, zaregistrovalo sa na ňom takmer 170 000 individuálnych realizátorov programu a viac ako 5 324 projektov, ktoré realizujú dve alebo viaceré európske partnerské školy.

Program partnerstvo škôl eTwinning sa začal realizovať v roku 2005 ako hlavná aktivita Programu dištančného vzdelávania eLearning Európskej komisie a v roku 2014 bol pevne integrovaný do Erasmus+, európskeho programu v oblasti vzdelávania, odbornej prípravy, mládeže a športu.

Naša škola sa zapojila do viacerých celoročných  projektov v nemeckom ako aj v anglickom jazyku, kde si spolu s partnerskými  školami môžu žiaci vymieňať informácie, pomocou zaujímavých programov vytvárať pútavé prezentácie, súťažiť, tvoriť spoločné projekty, či sa rozprávať v cudzom jazyku so svojimi novo nadobudnutými kamarátmi.