Návrat
Krok za krokom
PROJEKTY ŠKOLY

Original ďakovného listu:

Keizersgracht 62-64 400 West 59th StreetRakoczi ut. 22. IV/24.
1015 CS Amsterdam New York, NY 10019H-1072Budapest
The Netherlands U.S.A.Hungary
Tel:  31 (0) 20-520-7505Tel:   1 (212)547-6918Tel:   (361)486-2855
Fax: 31 (0) 20-520-7510Fax: 1 (212)548-4610Fax: (361) 266-3463

WWW. ISSA. NL

Rajčianska 3

November 21, 2006

Dear Miriana Krajčíková,
On behalf of the International Step by Step Association (ISSA), I would like to thank you for the help and support provided to Nadacia Skola Dokoran in organizing the site visit for the participants in the 8th Annual Conference of the International Step by Step Association on October 25. 2006.

The conference, entitled "Promoting Diversity Through Education: Eliminating Exclusion and Challenging Discriminatíon" was attended by 120 participants from more than 35 countries. The site visits we organized during the event were of great importance since they provided significant insight into the practical implementation of social inclusion in the classroom.

We appreciate that your school hosted the group of international educational experts. We believe (and the feedback we received from participants confirmed this) that it gave them an opportunity for meaningful classroom observations. I would like to take this opportunity on behalf of ISSA and my own behalf, to thank the teachers of the school: Marta Jankovská, Judita Ňukovičová for opening their classrooms to the international experts and the participants in the conference.

We wish you best of success in all of your future endeavors!

Yours truly,
Liana Ghent
Executive Director
International Step by Step Association

Preklad ďakovného listu:

Milá Miriana Krajčíková,
Za medinárodnú asociáciu Krok za krokom (ISSA), by som Vám rada poďakovala za pomoc a podporu poskytnútú Nádácii Škola Dokorán v organizovaní a lokalizácii návštevy účastníkov 8. výročnej konferencie ISSA, 25. októbra 2006.<

Konferencie, s názvom „Podpora rozmanitosti prostredníctvom vzdelávania: eliminovanie vylúčenia a vyzývavej diskriminácie“, sa zúčastnilo 120 účastníkov z viac ako 35 krajín. Miestom podujatí v rámci programu boli dôležité body: od získavania ukazovateľov-kľúčových pojmov a ich chápania až po praktické implementovanie sociálnych praktík v triede.

Sme radi, že práve Vaša škola hosťovala skupinu týchto expertov. Veríme (a odozva, ktorá k nám od účastníkov prichádza je toho dôkazom), že im toto poskytlo príležitosť ich plnohodnotného zväčšovania obzorov v prostredí triedy. Týmto by som rada poďakovala v mene ISSA a aj za mňa samú, týmto učiteľkám Vašej školy: Marte Jankovskej, Judite Ňukovičovej za otvorenie svojich tried pre medzinárodných expertov a účastníkov konferencie.

Prajeme Vám veľa úspechov pri všetkých vašich budúcich snaženiach.

S pozdravom
Liana Ghent