• Rajčianska 3 - B R A T I S L A V A

vychovávateľka :  Zuzana Ondrušková

Trieda 3.B,C

September:

3. septembra sme sa spolu s p. učiteľkami zúčastnili benefičného koncertu – Integráčik

11. septembra sme sa zúčastnili na ukážkach športových činností, ktoré usporiadal pre naše deti Beni Club. Deti sa mohli zapojiť do všetkých aktivít, mohli si vyskúšať rôzne športové náradie a pomôcky

23. septembra sme sa v rámci Olompiády , (do ktorej sme sa v septembri ako ŠKD zaregistrovali) zúčastnili návštevy ZOO sa symbolické vstupné – mrkva pre zvieratká.

Deti pred ZOO s mrkvou...                                                      pred vstupom do ZOO.....

30.septembra sme mali jesenne popoludnie. Našim cieľom bolo vytvoriť prírodné obrazy.

Našim štetcom bola príroda a plátnom rôzne povrchy zeme.

Október:

8.10. sme mali v školskej telocvični divadelné predstavenie spoločnosti Pod hríbikom, ktoré  sa volalo Poplepretko.

15.10. nám pripravili pútavé ukážky Sokoliari, ktorí aj naše deti zábavnou formou preskúšali s vedomostí o zvieratách. deti vedeli pohotovo odpovedať na otázky. Vystúpenie s cvičenými operencami sa im páčilo. Nakoniec sa po skupinách aj odfotili s jastrabom.

Začiatkom decembra sme s deťmi  začali vyrábať anjelikov na vianočné trhy.

V decembri sme piekli aj medovníky.

Vôňa sa niesla chodbami celej školy.

V predvianočný čas sme s deťmi navštívili Maticu slovenskú ,kde deti predstavili ľudové pásmo s koledami a vinšmi.

Za odmenu sme s deťmi navštívili Vianočné trhy