• Rajčianska 3 - B R A T I S L A V A

Kurz korčuľovania .

Aj tento školský rok sme zorganizovali pre deti ŠKD kurz korčuľovania v spolupráci so Šport komplexom Tempo. Kurz sa konal na ľadovej ploche v Avione. Prihlásilo sa až 47 detí a samotný kurz absolvovalo 40 detí. Z toho bolo 29 prvákov a 11 druhákov. Deti boli rozdelené podľa zdatnosti a ovládania korčuľovania do skupín. Zo začiatku mali naši začiatočníci problémy s udržiavaním rovnováhy na ľade a padali. Neskôr už získali zručnosti a postupne bolo menej  a menej pádov. Po skončení kurzu už všetky deti  ovládali základy a niektorí aj trošku viac a to hlavne vďaka skúseným inštruktorom, ktorých si naše deti za ten krátky čas obľúbili. Na budúci rok sa určite prihlásia na zdokonalenie sa v korčuľovaní.

Fotogaléria: